Передплатити Підтримати
  • You are here:
  • Високий Замок
  • Фото
  • У 184-ому Навчальному центрі Присягу на вірність українському народові склали майже півтисячі юнаків

У 184-ому Навчальному центрі Присягу на вірність українському народові склали майже півтисячі юнаків


Цими вихідними у 184-ому Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся ритуал складання Військової присяги на вірність українському народові солдатами строкової служби, призваними восени.

На урочистих заходах були присутні голова Яворівської районної державної адміністрації Орест Хлян, представники духовенства, ветеранських організацій, рідні та близькі військовослужбовців тощо.

Перед тим, як скласти Присягу, воїни впродовж місяця пройшли інтенсивний курс первинної військово-професійної підготовки, під час якого отримали базові навички армійської служби. Вони, зокрема, вивчали основні положення Військових статутів, тактичної, вогневої, стройової, фізичної, медичної підготовки тощо.

Після складання Присяги, ще впродовж чотирьох тижнів, юнаки опановуватимуть знання за визначеними військово-обліковими спеціальностями, яких у Навчальному центрі понад дев’яносто.

За словами заступника начальника 184-го Навчального центру по роботі з особовим складом підполковника Володимира Безбородова, солдати строкової служби до виконання завдань у зону проведення АТО залучатися не будуть. У подальшому їх очікують складання підсумкових іспитів, після чого відбудеться розподіл військовослужбовців до військових частин, де вони і продовжать свою службу.

Родзинкою урочистостей з нагоди складання Присяги стала виставка бойової техніки та озброєння Сухопутних військ ЗС України. Гості свята, зокрема, мали можливість на власні очі побачити новинку українських розробників — міномет М120-15 «Молот». Також на виставці були представлені різноманітні бронемашини та різноманітні артилерійські системи.

 А на завершення урочистостей перед гостями свята та молодими українськими воїнами з чудовою джазовою концертною програмою виступив всесвітньовідомий Національний президентський оркестр.

Джерело: Медіа-група Національної академії СВ

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Фото
  • У 184-ому Навчальному центрі Присягу на вірність українському народові склали майже півтисячі юнаків