Передплатити Підтримати

«Захотіла такий мисник, як у фільмі «Абатство Даунтон»…


Подружжя Роздобудьків-Жуків змінює інтер’єр самотужки

Як часто у нас виникає бажання змінити інтер’єр? І що ми тоді робимо: переставляємо меблі? Купуємо щось нове?.. Про це мене запитав «Високий Замок».

Я дуже люблю зміни будь у чому: в зовнішності, манері писати і в... домашньому інтер’єрі. Якщо перше і друге зробити нескладно, то зміна інтер’єру потребує немалих зусиль — ремонтів, купівлі нових меблів і таке інше. А нам шкода витрачати на це і час, і гроші. Тому я просто люблю пересувати меблі, міняти картини та фотографії на стінах і власноруч робити ті речі, які роблять квартиру особливою.

Ось, наприклад, нещодавно ми подивились чудовий англійський фільм «Абатство Даунтон», і моє око впало на розкішний чорний «мисник», заставлений білим посудом. Я сказала про це Ігорю (Ігор Жук — чоловік Ірен, поет, співак, композитор, астрофізик. — Ред.). Він купив дошки, взявся за інструменти і... за один день втілив цю ідею в життя. Тепер у нас на кухні — «абатство Даунтон».

А щоб додати до такого інтер’єру «родзинки», він ще зробив з пательні для млинців годинник.

Але я на цьому не заспокоїлась і висловила наступне бажання щодо оригінальності меб­лів. Захотілося мати звичайну «сільську», яскраво розмальовану лаву для гостей. І ми так само зробили її власноруч. Вона тепер дуже тішить око, адже яскрава і весняна. Зрозумівши, що зміни в інтер’єр можна вносити власними руками, ми вже наробили купу різних речей — дерев’яний іконостас, полиці і тумбочки на колещатках.

Тепер ми нічого не купуємо, а будь-які задуми намагаємося втілити самотужки. Це цікаво, весело і... недорого.