Міністр Жданов провів Чемпіонат України з гірських лиж без снігу


Учасники Чемпіонату України з гірськолижного спорту, який проходив за сприяння міністра молоді та спорту Ігоря Жданова на Закарпатті, відчули справжній жах під час так званих змагань.

Як передає Цензор.НЕТ з посиланням на закарпатське видання prozak.info, ще днями ЗМІ пафосно повідомляли, що на горі Красія в Закарпатті проходить Чемпіонат України та Кубок України з гірськолижного спорту.

"Повідомлялося також про те, як на ці змагання приїхав сам міністр молоді та спорту Ігор Жданов, який хоч і натякнув, що погодні умови несприятливі для змагань, але, мовляв, керівництво гірськолижного курорту "Красія" зробило все для того, щоб чемпіонат пройшов на високому рівні. Закарпатські чиновники лише мовчки задоволено кивали головами", - пише автор публікації.

Було зрозуміло, що Жданов явно лукавив. Бо учасники змагань відчули весь жах цих "хороших" умов на собі.

Як розповіли очевидці та учасники чемпіонату, снігу фактично не було. За один спуск майже повністю "вбивалися" лижі. Не кажучи вже про травмування.

"А проте змагання якось провели і нагородили учасників. Але вирішили це зробити за скороченою програмою. Всі погодилися на таке скорочення і навіть купили квитки на потяги. Але...Як повідомили очевидці, високі чиновники поселилися в гарному готелі в горах (кажуть, в "Альпенхайсі") і якось не хотілося їм раніше повертатися додому, а закортіло залишитися і на ці вихідні. Надійшов суворий наказ проводити чемпіонат за повною програмою. Таким чином цей жах, який уже фактично не має нічого спільного зі спортом, тривав і в суботу і навіть зараз триває...Виникає питання, чому чемпіонат вирішили провести на Красії, знаючи про те, що тут доволі низька висота і з потеплінням сніг зовсім не тримається. Адже можна було провести змагання і на Буковелі чи Драгобраті. Джерела пояснили нашій редакції, що вся справа в тому, що лижна федерація у сварці з Буковелем, але навіть не в цьому головна проблема. Проблема в одному чиновнику з лижної федерації, який... має у власності "Красію". Для нього це гроші, які відмиваються з держбюджету. І гроші ці втрачати не хотілося...Ось такий він український гірськолижний спорт. Та й спорт взагалі...", - резюмує закарпатське видання.