Перший вишкіл Легіону "Галичина"


Минулих вихідних відбувся перший дводенний похід юних патріотів Легіону "Галичина".

Мета даного заходу - перевірити витримку та колективну роботу дітей, провести своєрідний вишкіл, аби у майбутньому легіонери були готові до тривалих походів, з набутими вже навичками військової підготовки.

Удень висококваліфіковані тренери та викладачі навчали дітей тактичної підготовки. Легіонерів було розділено на 3 групи, кожна з яких мала побувати на тренувальних точках. На першій локації напрацьовували стрільбу по мішені, на другій - охорону на блокпостах, на третій - пересування груп людей. Легіонерів також ознайомили із патрулюванням та прийомами самооборони на практиці. Діти навчились складати намети та готувати в умовах польової кухні.

Уночі було справжнє чергування навколо табору та дві навчальні тривоги, у яких діти, не розгубившись, виконали усі поставлені завдання.

Безсумнівно, після пережитого легіонери готові до триваліших та важчих походів і з нетерпінням чекають наступних вишколів. Адже кожен розуміє, що в умовах нинішньої ситуації схожі заняття не те що корисні, а й особливо потрібні.

Контакти: (063) 065 41 90

Секретар Легіону Патріотів

Іванна