Передплатити Підтримати

Родом із дитинства


Виставка ляльок та тематичних картин поверне у найпрекраснішу пору життя.

До 31 січня у Львові, у галереї сучасного мистецтва «Зелена канапа», триватиме експозиція художниці Вікторії Проців та лялькарки Олени Цілуйко «Ми родом з дитинства».

«Вікторія Проців є настільки популярною художницею, що вже давно мала би бути багатою, як поп-зірка. Її малюнки використовують у рекламній продукції, перемальовують, вишивають і продають у сувенірних крамницях, репродукують на посуді, текстилі, навіть на паспортних обкладинках… І з усього цього Вікторія не має авторських відрахувань, ба навіть слави, бо всі ці піратські вироби не підписують її ім’ям. На жаль…”, - зазначають організатори виставки “Ми родом з дитинства”. А Олена Цілуйко, що створює авторську ляльку з пап’є-маше, відома своїми яскравими, характерними, реалістично-шаржованими образами її скульп­турних, не подібних на інших персонажів.

Обидві авторки не забули, звідки вони родом. А родом вони з дитинства, яке увіч­нюють у своїй творчості. Пам’ятають всі світлі моменти тієї пори і нагадують її відвіду­вачам їхніх експозицій.