Діти учасників АТО побували на пленері у Митрополичих садах


Триває акція Львівської обласної ради “Мій тато захищає Україну”

Львівська обласна рада продовжує серію заходів для діточок учасників АТО “Мій тато захищає Україну”. Цього тижня у Митрополичих садах діти та молодь взяли участь в культурно-мистецькому заході «Стежками митрополита Андрея Шептицького». До ровесників долучилися і дітки учасників АТО, яких було запрошено в рамках соціального проекту «Мій тато захищає Україну!».

Юні митці змальовували сади, храм Св. Юрія, творили портрет митрополита Андрея.  Сади стали місцем, яке об’єднало дітей, молодь, дорослих для вшанування великого духівника української нації. Мистецькі колективи з Центру творчості дітей та юнацтва Галичини потішили виступами: патріотичним флешмобом, співами, танцями, декламуванням віршів.

Віддаючи сьогодні шану митрополиту, владика Венедикт заохотив усіх задуматися над тим, що ми можемо в своєму житті зробити доброго. Адже для цього в нас є постать митрополита Андрея, який для всіх є людиною-взірцем. Керівник «Фундації Духовного Відродження» о. Тарас Милян закликав добродіїв  долучатися і допомагати відновлювати другу частину Митрополичих садів, щоб вже восени ми всі разом змогли споглядати цю красу  та куштувати плоди з дерев, які там ростуть. Також наголосив, що захід не лише мистецький, але й благодійний. Тому кошти від усіх складених добродіями пожертв кошти підуть на відновлення садів.