Передплатити Підтримати

Фонтана зваби і краси


32-річна супермодель Ізабелі Фонтана належить до сузір’я бразильських красунь, які підкорили світові подіуми наприкінці 90-х років минулого століття. Саме у цей час популярність завойовували її землячки Адріана Ліма, Жизель Бюндхен, Ана Клаудія Міхельс.

У 1999 році Ізабелі дебютувала у каталозі знаного американського бренду Victoria’s Secret. 

Поява юної 16-річної моделі тоді викликала неоднозначну реакцію і полеміку, оскільки керівництво “Вікторіас Сікрет” заявляло, що не підписує контракти з моделями, молодшими за 21 рік. Пристрасті з часом уляглися, а Ізабелі Фонтана збудувала успішну кар’єру. Згодом вона не раз брала участь у показах Victoria’s Secret та не полишала обкладинки відомих видань. Лише в Бразилії Ізабелі з’явилася на титульних сторінках 50-ти журналів. У 2008 році успішна леді дебютувала в журналі Forbes у списку 15 найбагатших супермоделей світу на 

11-му місці, заробивши 3 мільйони доларів за рік. Здається, ані час, ані народження двох синів не вплинули на звабливу фігуру Ізабелі. Нещодавно бразильська красуня знялася у фотосесії для бренду жіночої білизни Leonisa та продемонструвала, що вона у чудовій формі.