Моделі у військовій формі та кокетливих сукнях


Майбутні модельєри і дизайнери демонструють власні колекції

Сюзанна БОБКОВА

Фото Мирона МАСЛЮКА

У професійному училищі технологій та сервісу відбувся конкурс «Золотий наперсток». Участь у творчому заході брали учні кількох навчальних закладів, які спеціалізуються на пошитті одягу. Талановита молодь демонструвала народний, авангардний та вечірній одяг. Публіка зустрічала юних майстринь оплесками. Усіх учасників нагородили подарунками.

Відкривали конкурс студентки Львівського професійного училища побутового обслуговування. Дівчата поєднали українські традиції та етностиль. Лляний одяг оздобили кавовими зернами. Харизматичні конкурсантки з торбинками у руках упевнено рухалися під музику. Не менш вишуканими і оригінальними були дівчата з Міжрегіонального центру художнього моделювання та дизайну.

По червоній доріжці крокують моделі у вбранні з колекції «Етноджерела». Дівчата одягнуті у білі сорочки, різнобарвні спідниці, плахти. Ведуча закликає молодь вбирати сучасний одяг з елементами української вишивки не лише на свята, а й у будні дні, аби підкреслити нашу індивідуальність.

Оригінальною є колекція «Квітучий сад» — поєднання трикотажу з шифоном. Класичні червоні та білі сукні, кольорові хустки — з ноткою романтичності, завжди актуальні. Модельки у синьо-жовтих сукнях, в українських віночках підірвали залу. Патріотична колекція «Моя Україна», як бальзам на душу!

Студенти демонструють майстер-клас із зав'язування краваток та шарфів. Способів як це робити є безліч. Опанувавши ці техніки, можна завжди залишатися стильними і неповторними. Шаль для жінки — перша скрипка у її гардеробі!

Вбрання з колекції «Ворона» — у темних кольорах, з золотистими гудзиками. Колекція «Саванна» — спокуслива і кокетлива. Дівчата у тигрових сукнях, штанях та легінсах не залишаться непоміченими.

«Подих часу» — колекція, яка говорить сама за себе. На подіумі моделі у військовій формі. На голові у дівчат — пілотки. Вони наче героїні з кінофільму про війну. Україна у небезпеці і вони готові її захищати! Звучить «Скрябін»: «Не стидайся — то твоя земля. Не стидайся своєї країни. Добре там є, де нас нема»...