Передплатити

Президент відвідав міжнародну виставку озброєнь IDEX-2015


Президент Петро Порошенко відвідав міжнародну виставку озброєнь та військової техніки IDEX–2015, що проходить в Абу-Дабі. Глава держави оглянув експозицію та відзначив високий рівень її організації.

«На жаль, сьогодні у світі знижується рівень безпеки, тому зростає популярність IDEX», — сказав Президент.

Глава держави оглянув і український стенд на виставці, на якому представлено продукцію провідних підприємств оборонно-промислового комплексу України, зокрема ДК «Укрспецекспорт», ДП «Укроборонсервіс», ДП «Київський бронетанковий завод», ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» та ДП «Дослідно-конструкторське бюро Авіації загального призначення», КБ «Антонов».

Українська експозиція включає натурні зразки броньованої техніки «Дозор» та БТР-3Е1 і різних видів протитанкових ракет (зокрема «Стугна», «Комбат»), протитанковий ракетний комплекс «Скіф», керований артилерійський снаряд «Квітник», гармату ЗТМ-2, радіолокаційну станцію Дельта, макет корвету «Гайдук», артилерійській катер «Гюрза», плавдоки. Також представлені макети літаків «Антонов», бронемашини «Барс», танку БМ «Оплот» та БТР-4, станція РЛС «Кольчуга-М».

IDEX — одна з найбільш значимих світових виставок озброєнь і технологій безпеки. Захід проводиться один раз на два роки. Перша виставка IDEX відбулась у 1993 році. Найбільш потужно на виставці представлено озброєння сухопутних військ та протиповітряної оборони, морську техніку. Новинкою виставки у 2015 році є відкриття павільйону безпілотних літальних апаратів (БПЛА).

Ще більше новин від «Високого Замку»?
Долучайтеся до нас у Telegram