Ярмаркують за принципом «Свій до свого по своє»


У Львові 1 жовтня відкрилася традиційна виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник». Відвідувачі можуть переконатися, що виробляти добротні товари можуть не лише “за бугром”, а й у рідному місті. На ярмарку у Львівському палаці мистецтв — до кольору до вибору одягу, взуття, продуктів харчування, косметики, меблів, промислових та інших товарів. Є навіть музичні інструменти...  

Як наголосив під час відкриття ярмарку перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, товари львівських виробників є конкурентоспроможними та доступними для покупця. Для підприємців сприятливий час для пошуку внутрішнього споживача та для виходу на зовнішні ринки. «Коли кажуть «львівське», згадується не лише про Львівщину як про адміністративно-територіальну одиницю, а й про ту продукцію, з якою асоціюється наша область», - сказав Ростислав Замлинський.

Під час виставки було презентовано нові моделі у галузі машинобудування. Зокрема, корпорація “Електрон” представила автомобіль спеціального призначення “Хантер”.

Фото Юлії ПІДЛУЖНОЇ