У Криму бульдозером розчавили понад чотири тонни литовських нектаринів


У Керчі знищено партію нектаринів вагою 4,4 тонни, привезених з Європи. Про це з посиланням на "заступника начальника" місцевого відділу фітосанітарного нагляду Россільгоспнагляду Наталю Вандишеву повідомляє "Кримінформ".

Фрукти знищили на керченському міському звалищі "з використанням спецтехніки".

За словами чиновниці, знищення вантажу відбувалося на виконання постанови уряду РФ про знищення продуктів, що прибувають з країн, які підтримують санкції проти Росії.

Партію нектаринів було затримано в Керченському морському рибному порту. Фрукти були експортовані з Литви і прямували в Росію.

Раніше у Россільгоспнагляді повідомляли, що станом на 14 серпня в Росії знищили 550 тонн контрабандної рослинної харчової продукції та 47 тонн контрабандної продукції тваринного походження.

Нагадаємо, що закон про знищення санкційної продукції, ініційований президентом РФ Володимиром Путіним, набув чинності 6 серпня. Протягом першого дня дії указу було знищено понад 250 тонн продуктів.

Зазначимо, віце-прем'єр російського уряду Ольга Голодець в червні повідомила, що чисельність бідних в Росії досягла 22 млн чоловік.