• You are here:
  • Високий Замок
  • Фото
  • Міліцейські групи швидкого реагування працюватимуть ще у чотирьох районах Львівщини

Міліцейські групи швидкого реагування працюватимуть ще у чотирьох районах Львівщини


У п'ятницю, 7 серпня, на площі перед Головним управлінням МВС України у Львівській області презентували поширення практичного етапу експерименту, що проводиться на базі Самбірського міського відділу міліції. Відповідний наказ підписав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Відтепер міліцейські групи швидкого реагування окрім Самбірського з'являться у й Старосамбірському, Турківському, Жовківському та Мостиському районах.

У межах експерименту, що триває на базі Самбірського міськвідділу міліції, запроваджено ряд нововведень."Зокрема групи швидкого реагування набагато швидше прибувають на виклики громадян, працюють ефективніше та оперативніше. Міліціонери, що працюють за новими графіками, мають можливість концентруватись виключно на виконанні своїх обов’язків. Результат очевидний: довіра громадян до працівників міліції зросла", - зазначив в.о. начальника УМВС України у Львівській області полковник міліції Руслан Домніцак.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, звертаючись до правоохоронців, наголосив на тому, що вони мають переосмилити власне призначення, змінити ставлення до людей, допомогати їм і у такий спосіб заслужити довіру кожного мешканця Львівщини.

"Головне у вашій роботі — захист простих громадян і швидке реагування на злочини. Це має відбуватися незалежно від посади, незалежно від грошей, а залежно від совісті і закону, - зазначив Олег Синютка. - Сьогоднішня презентація — це відповідь скептикам, які не вірили, що держава може і мусить змінюватися. Із підписанням Президентом України закону про національну поліцію в державі мусять розпочатися системні реформи правоохоронних органів. Після того, як органи правопорядку по-справжньому стануть  на захист честі і гідності кожного громадянина України, кожного мешканця Львівщини, рівень довіри до них одразу зросте".

Експеримент з реформування міліції Львівщини проводять спільно Головне управління МВС України у Львівській області та Консультативна Місія ЄС. Голова Львівщини подякував представникам ЄС за підтримку у впровадженні європейських реформ в Україні та на Львівщині.

"Я хочу подякувати нашим європейським партнерам. І у тому, що ми розпочали процес реформування є велика заслуга країн Європейського союзу, які допомагають нам запровадити ті практичні речі, які реалізовано в Німеччині та інших країнах", — зазначив Олег Синютка.

Своєю чергою керівник відділу регіонального співробітництва Консультативної місії Європейського Союзу Удо Мьоллєр наголосив на бажанні продовжити проект з подальшим втіленням його на усій території України.

Як повідомив начальник штабу ГУМВС України у Львівській області Юрій Гладун, міліцейські групи швидкого реагування планують запровадити у всіх районах Львівщини.

Джерело: прес-служба ОДА

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Фото
  • Міліцейські групи швидкого реагування працюватимуть ще у чотирьох районах Львівщини