Передплатити

Президент відзначив десантників високими державними нагородами


З нагоди професійного свята військовослужбовців Високомобільних десантних військ України Президент Петро Порошенко підписав Указ про нагородження державними нагородами десантників.

За особисту мужність і високий професіоналізм, вивлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі до нагороди було представлено 109 військовослужбовців з усіх окремих аеромобільних бригад України: 95-ї, 80-ї, 25-ї, 81-ї, 79-ї. Дванадцять з них - посмертно. Серед нагород, які отримали військові: орден Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів, орден "За мужність" ІІІ ступеня, орден Данила Галицького.

Двадцять п'ять десантників сьогодні отримали високі державні нагороди з рук Президента у Слов'янську. "Дивлячись на вас, я бачу підтягнутих, максимально зібраних, фізично сильних, впевнених в собі, впевнених в перемозі, не просто високомобільних, а високопрофесійних бійців, які є грозою для ворогів України. Воїни-десантники, продовжуючи славетні традиції "крилатої піхоти" минулих поколінь, вже у наші дні пишуть свою, власну, неповторну історію українських високомобільних десантних військ, яка сповнена героїзмом перемог", - сказав Глава держави під час нагородження.

Військовослужбовці, представлені до нагороди - захисники Донецького аеропорту, учасники бойових дій у Пісках, Водяному, Авдіївці, захисники Луганського аеропорту у 2014 році.