Передплатити

Сотні іспанців взяли участь у шаленому забігу з биками


В Іспанії стартував 8-денний фестиваль Сан Фермін

В іспанському календарі чимало яскравих свят та фестивалів, які проходять протягом року. Одним із знакових для цієї країни є фестиваль Сан Фермін, який також вважається своєрідною візитною карткою Іспанії. 

Сан Фермін проходить на півночі Іспанії, в містечку Памплона, протягом 8 днів. Цього року початок фестивалю припав на 6 липня. Традиційно фестиваль на честь Святого Ферміна відкривається екстремальним забігом з биками. Сотні іспанців та гостей країни біжать вулицею до арени бою разом биками. Сміливці мають подолати відстань у 850 метрів.

Сан Фермін почали відзначати ще в XII столітті. Свято має релігійні витоки. У цей час у Памплоні проводилися процесії на честь Святого Ферміна, а також продуктові ярмарки і корида. Відтоді традиції проведення практично не змінилися. Щороку на початку липня свято стартує на площі Консісторіаль. Спочатку запускають символічну ракету, проходить пишна процесія.

Забіг з биками влаштовують у другий день. Взяти участь у цій небезпечній забавці може будь-хто. Варто пам’ятати, що забіг з биками неодноразово закінчувався смертю когось з учасників.

Після забігу, ввечері того ж дня, проходить корида. 

Ще більше новин від «Високого Замку»?
Долучайтеся до нас у Telegram