Візит Порошенка на Дніпропетровщину


Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Дніпропетровської області представив "Стратегію реформ – 2020" студентам Дніпропетровського національного університету імені О.Гончара.

Президент України Петро Порошенко виступає за створення в органах влади експертної агенції зі страхування ризиків українських експортерів. Про це він заявив під час виступу на нараді з представниками промислових підприємств Дніпропетровської області.

"У структурі українських органів влади має бути експертна агенція, яка би страхувала ризики українських виробників при виході на зовнішні ринки. Це буде зроблено за рахунок держави", — сказав Петро Порошенко, висловивши переконання, що роботу з її організації необхідно розпочати одразу після парламентських виборів.

Президент України Петро Порошенко доручив включити до державного оборонного замовлення на наступний рік продукцію Державного підприємства "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова".

"Доручаю внести зміни в державне оборонне замовлення — відкрити фінансування виробництва високоточної зброї, крилатих ракет, комплексу, який буде забезпечувати тактичну зброю", — сказав Глава держави під час робочої поїздки до Дніпропетровська.

Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Дніпропетровської області відвідав Державне підприємство КБ "Південне" імені М.К.Янгеля.

Глава держави провів нараду, на якій обговорювались стан, проблеми та перспективи розвитку космічної галузі. Генеральний директор підприємства Олександр Дегтярьов представив проекти в аерокосмічній, оборонно-промисловій і транспортній сфері, зокрема участі у міжнародних проектах «Морський старт» і «Наземний старт»; у спільному українсько-бразильському проекті «Циклон-4», розробки ракети-носія середнього класу «Антарес», виробництва супутників дистанційного зондування Землі "Січ".