Синьо-жовтий FASHION WEEK


Під час 35-го Ukrainian Fashion Week вітчизняні дизайнери не могли знехтувати всеукраїнським трендом на синьо-жовте вбрання

На цій гаммі зробили акценти дизайнери Андре Тан, Олена Даць, творчий тандем Олени Ворожбит та Тетяни Земськової. Загалом, у колекціях весна-літо 2015 року спостерігається відмова від похмурих барв та строгих силуетів. В моді — легкі летючі тканини, жіночні силуети, ніжні відтінки жовтого, помаранчевого, м’ятного, блакитного.

Андре Тан традиційно намагався повернути гардеробу українського жіноцтва ніжність та вишуканість. Моделі крокували подіумом на тонких підборах серед моря квітів. Легкі тканини колекції — органза та шовк — додавали силуетам невагомості. Кольори — ніжні відтінки помаранчевого, жовтого, блакитного. Акцент зроблено на сукнях, міні- та міді-спідницях. Родзинкою колекції стали легкі весняні пальта до щиколоток пастельних відтінків.

Нова колекція Олени Даць “Початок…” виконана у білих і жовтих кольорах, уособлює глибоке розуміння національного, патріотичного, власного. Тонкі, напівпрозорі сукні прикрашені ручною вишивкою. Довжина — міді або до п’ят. Силует жіночний, витончений, з підкресленою талією.

Модний дует Ворожбит-Земськова дотримались свого улюбленого строгого силуету, проте відмовились від темних барв. В основі кольорової палітри нової весняно-літньої колекції були всі відтінки синього, доповнені пісочним та білим. Довжина суконь — нижче коліна, міді-спідниці та шорти прикрашали довгі накидки. Замість підборів моделі взули зручні кеди.

Олена ГУТИК

Фото з fashionweek.ua