Передплатити Підтримати
  • You are here:
  • Високий Замок
  • Фото
  • У львівських політехніків — новосілля: відремонтовано і відкрито новий навчальний корпус

У львівських політехніків — новосілля: відремонтовано і відкрито новий навчальний корпус


В останні роки у Національному університеті “Львівська політехніка” успішно втілюється програма збільшення навчальних площ. Днями на вулиці Театральній у самому історичному центрі Львова урочисто відкритий університетський корпус №33.

Колись у цьому приміщенні розміщувалося поліграфічне училище. Минув лише рік, і завдяки коштам Львівської політехніки та спонсорів тут постало цілком нове відреставроване приміщення, де навчатимуться студенти навчально-наукового інституту права і психології.

За словами ректора Львівської політехніки професора Юрія Бобала, тут буде добре вчитись, працювати та відпочивати студентам і викладачам. Він також відзначив, що це стало можливим насамперед завдяки зусиллям директора інституту професора Володимира Ортинського, всього колективу навчального підрозділу, а також університетським ремонтникам і будівельникам.

Нехай цей корпус буде взірцевий не лише для Львівської політехніки, а й для Львова,— побажав ректор Юрій Бобало.

На трьох поверхах корпусу розташовані просторі й світлі аудиторії та лабораторії, де навчатимуться понад 1100 студентів.

— Раніше наші студенти навчались у трьох корпусах, розкиданих далеко один від одного, — розповідає директор інституту права та психології Володимир Ортинський. — Тепер усе буде поруч. А ще ми домовилися про бізнес-ланчі для студентів за знижками у “Віденській кав’ярні”.

До речі, в новому університетському корпусі розміститься і Центр безкоштовної психологічної та юридичної допомоги. Тут студенти старших курсів надаватимуть львів’янам відповідні консультації. Згодом вони зможуть виступати як адвокати в судах.

У найближчих планах — відкриття навчального телевізійного центру. Вже наприкінці цього року студенти-журналісти, які навчаються в інституті, матимуть майданчик для практики на вулиці Князя Романа, куди для них запрошуватимуть відомих журналістів та викладачів.

Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

  • You are here:
  • Високий Замок
  • Фото
  • У львівських політехніків — новосілля: відремонтовано і відкрито новий навчальний корпус