Померла жінка, яка називала себе матір'ю володимира путіна

  • 02.06.2023, 14:05
  • 1 669

У Грузії померла Віра Путіна, яка стверджувала, що вона є матір'ю російського диктатора володимира путіна

Віра Путіна. Фото із мережі
Віра Путіна. Фото із мережі

Її поховали у селі, в якому вона довго проживала разом з чоловіком — Метехи Каспського муніципалітету на сході Грузії.

Відомо, що останні роки жінка жила з дітьми в Тбілісі.

Віра Путіна народилася в 1926 році в Росії, у селі Терехіно Очерського району Пермської області. Як розповідала сама путіна, коли вона навчалася в технікумі то познайомилася з одруженим чоловіком, але про те, що в нього є сім'я, не знала. Дізналася, що в нього є дружина, коли вже була вагітна.

Путіна повернулась до своїх батьків в Терехіно, де й народила сина — Вову Путіна. Але це був 1950 рік, а не 1952, як стверджує російський диктатор.

Пізніше жінка вийшла заміж за грузина і разом із сином переїхала до Метехи. Путіна розповідала, що вітчим погано ставився до Вови, тому вона відправила сина до своїх батьків в Росію і з того часу більше його не бачила.

Віра Путіна стверджувала, що одразу впізнала свого сина Володимира, як тільки побачила російського президента Путіна по телевізору.

Вона також заявляла, що начебто її матір перед смертю зізналася, що володимир сам відмовився від неї та просив не повідомляти їй про його місцеперебування.

«Я сама не могла його шукати. Дізнався б чоловік — убив би! А про те, що володя через багато років улаштувався у КДБ, мені хтось із наших колишніх сусідів по селі проговорився. Мабуть, тоді ж син і по-батькові змінив, і дату народження з 50-го на 52-й виправив», — згадувала Віра Путіна журналістам.

У Метехах сусіди Віри розповідали, що біля жінки якийсь час була охорона і нібито у неї навіть брали аналіз ДНК.

З цією жінкою також пов’язана смерть президента холдингу «Цілком таємно» Артема Боровика. Він збирався опублікувати статтю про дитинство російського диктатора, для якої, за його словами, зібрав матеріали. Але 9 березня 2000 року він загинув в ДТП, якраз коли збирався летіти в Грузію за дитячими фотографіями путіна.

За інформацією польської журналістки Кристини Курчаб-Редліх, авторки книги «Вова, Володя, Володимир. Таємниці росії путіна», номінантки Нобелівської премії миру, російські силовики «прибрали» також і грузинського журналіста Ваху Ібрагімова, який зібрав факти про дитинство путіна та написав книгу.

Згідно з офіційною біографією російського диктатора, він народився 7 жовтня 1952 року у Ленінграді, його батько — Володимир Спиридонович Путін (1911−1999), мати — Путіна (Шеломова) Марія Іванівна (1911 — 1998).

Схожі новини