«Ми проти політичних інтриг та політиканства, продемонстрованих у Рівненській облраді»

  • 12.08.2022, 17:17
  • 445

Заява «Європейської Солідарності»: звільнення голови Рівненської облради, який послідовно бореться проти моспатріархату, порушує внутрішню єдність

Про це йдеться в заяві політичної партії «Єропейська Солідарність».

«Майже 6 місяців триває повномасштабна російська агресія проти України. Запорукою майбутньої перемоги України залишається єдність суспільства, коли всі державницькі політичні сили та інституції мають відкласти вбік вчорашні образи, разом даючи відсіч ворогу і відстоюючи українську державність.

На час війни політика закономірно зникла в Україні, її місце зайняли висока громадянська свідомість і принципи взаємопідтримки замість взаємопоборення. На жаль, попри проголошену єдність заради перемоги, бачимо щоденне порушення принципів єднання. Політика, вірніше, політиканство повернулося в Україну", — йдеться в заяві.

«Ми проти політичних інтриг та політиканства, продемонстрованих деякими політичними силами у Рівненській обласній раді. Сьогодні фракції «Слуга Народу», «За Майбутнє», «Батьківщина», Радикальна партія та «Сила і честь» зняли з посади голову облради Сергія Кондрачука за «внесення розколу в суспільство». Пана Сергія звинуватили в тому, що він веде боротьбу з п’ятою колоною Кремля, якою давно є УПЦ МП імені Гундяєва.

Під час війни підігрувати московському патріархату і зводити рахунки з політичними конкурентами — це грати на боці ворога. І саме це сьогодні зробили ті, хто голосував за відставку Сергія Кондрачука", — кажуть в партії.

У «ЄС» наголошують, що пан Кондрачук послідовно, багато років боровся з московським патріархатом, представники якого причетні до підривної діяльності і колабораціонізму. Його тверда державницька позиція давно викликала роздратування тих, кому «какаяразніца». Події в Рівненській облраді показують, що фактична коаліція, яка виникла у ВР у «Слуг народу» з групою «За майбутнє» і рештками ОПЗЖ — це не випадковість, а позиція.

«Прикро, що для влади і деяких політичних сил єдність — це фасадні заяви, а не принципи. А інтриги та маніпуляції підміняють реальну роботу з посилення органів місцевого самоврядування, і головне, спільні зусилля заради перемоги України», — заначають в «ЄС».

Схожі новини