кремль проводить приховану «промислову мобілізацію» та контролює пересування персоналу оборонних підприємств

  • 13.08.2022, 02:00
  • 494

В рф розпочато втілення прихованих заходів так званої «промислової мобілізації» компаній та підприємств оборонного сектору

Зокрема, в компанії «ростех» з початку серпня введено заборону на відпустки для всього керівного складу та значної частини робочого персоналу. В деяких компаніях, які входять до складу «ростех», «перенесення відпусток на невизначений термін» стосується 100% працівників.

Також воєнно-промислова комісія рф (голова комісії — путін) готує зміни до програми державного оборонного замовлення на 2022 рік, які передбачають збільшення витрат на 600−700 млрд рос. рублів. Затвердження змін очікується на початку вересня.

Мета прихованої «промислової мобілізації» — забезпечення ведення бойових дій на території України. При цьому, вже найближчим часом очікується введення аналогічних заходів на інших оборонних підприємствах рф.

Кампанія з відміни відпусток також пов’язана із заходами встановлення повного контролю над пересуванням персоналу оборонних підприємств. В першу чергу, керівного складу, на фоні останніх гучних справ зі звинувачення у державній зраді окремих представників наукових кіл рф.

Наразі до складу державної компанії «ростех» входить понад 800 компаній та підприємств різних галузей виробництва. Портфель корпорації містить до 40% всього об'єму державного оборонного замовлення та пріоритетні цивільні програми.

Схожі новини