До ЄС через лінію фронту. Правоохоронці припинили переправлення військовозобов'язаних до рф

  • 12.08.2022, 22:00
  • 535

Під час проведення контрдиверсійних заходів прикордонники спільно зі співробітниками СБУ викрили схему організації каналу незаконного переправлення до росії військовозобов'язаних українців

До ЄС через лінію фронту. Правоохоронці припинили переправлення військовозобов'язаних до рф
До ЄС через лінію фронту. Правоохоронці припинили переправлення військовозобов'язаних до рф

Канал нелегальної міграції намагалися організувати двоє жителів Харківщини. Один з них підшукав чоловіків призовного віку, які мешкали на підконтрольній Україні території Харківської області та мали наміри виїхати до країн ЄС. Інший — перевозив «клієнтів» до одного з прикордонних сіл Богодухівського району Харківської області. Звідки вони мали незаконно потрапити на територію росії поза межами пунктів пропуску, а згодом — до ЄС.

Днями в одному з населених пунктів Харківщини правоохоронці затримали на шляху до кордону одного з організаторів разом з чотирма його «підопічними», які їхали автомобілем «Toyota».

З’ясувалося, що незаконне переправлення до рф військовозобов'язаних громадян ділки оцінили по 500 доларів з кожної особи. Таким чином, чоловіки віком від 25-ти до 52-х років намагались ухилитися від служби в армії та транзитом через рф потрапити до однієї з країн ЄС.

Порушників притягли до адміністративної відповідальності за спробу порушення державного кордону. Наразі вирішується питання щодо початку досудового розслідування за ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Тривають заходи щодо встановлення усіх причетних до правопорушення.

Заходи з викриття протиправної діяльності проводилися військовослужбовцями Харківського прикордонного загону ДПС України спільно зі співробітниками Управління СБУ в Харківській області.

Схожі новини