Удар по аеродрому в Саках спричинив найбільшу втрату росавіації з часів Другої світової війни, — CNN

  • 11.08.2022, 18:20
  • 766

Втрати росіян внаслідок удару по аеродрому в Криму є найбільшими втратами в авіації росіян з часів Другої світової війни

Фото із соцмереж
Фото із соцмереж

Таке стверджує CNN.

Щонайменше сім російських військових літаків знищені внаслідок вибухів у Криму. Про це свідчать нові супутникові знімки.

Знищені військові літаки на аеродромі в Саках, схоже, були бомбардувальниками Су-24 і багатоцільовими винищувачами Су-30.

«Згідно з дослідженнями CNN, це може бути найбільшою втратою військової авіації москви за один день з часів Другої світової війни», — йдеться у повідомленні.

Ще два військові літаки, схоже, були пошкоджені, пише CNN.

Супутникові зображення вказують на цілеспрямований удар, а не на нещасний випадок. Усе через наявність трьох великих кратерів.

У росії заявили, що вибухи також завдали шкоди сусідньому місту. У деяких будівлях повибивало вікна, є знеструмлені багатоповерхівки, пошкоджені магазини і культурний центр.

«CNN перевірили небагато доступних даних про втрати військової авіації за радянських часів. У сучасній росії немає свідчень про такі значні втрати від одного інциденту за один день», — вказано у дослідженні.


Джерело: CNN

Схожі новини