З нового навчального року у львівських школах введуть електронні журнали оцінювання

  • 10.08.2022, 13:50
  • 497

З 1 вересня усі школи Львівської ТГ будуть користуватися безкоштовним електронним журналом/щоденником

Фото: Львівська міськрада
Фото: Львівська міськрада

Зараз ІТ-компанія Lionwood. software працює над підключенням закладів освіти до єдиної платформи «Навчання і технології» та організовують навчання для педагогів, як нею користуватися.

Електронний щоденник/журнал є мультифункціональним програмним забезпеченням, яке дозволяє не тільки оцінювати чи облікувати відвідування школи, а й прикріпляти домашнє завдання вчителям, має ресурс відеочату, де можна буде провадити уроки онлайн чи спілкуватись.

Відомо, що ведення буде відбуватися у електронному форматі, а батьки матимуть інформацію, коли їхня дитина отримала оцінку.

«Запуск електронних щоденників/журналів — це революційна зміна в нашій системі освіти. Це суттєво покращує комунікацію між всіма сторонами освітнього процесу: батьки-діти-вчителі. Також це система вивільняє вчителів, бо паперова робота забирає дуже багато часу. Тепер це можна буде робити дуже швидко онлайн. Не варто забувати про мобільність передання інформації для учнів і батьків. Якщо нам вдасться впровадити електронний журнал/щоденник в тому варіанті, як ми запланували, то всі відчують велику перевагу такої єдиної онлайн-системи», — розповів Андрій Закалюк, керівник управління освіти Львова.

Схожі новини