Для дітей різного віку: у парку «700-річчя Львова» облаштують дитячий простір

  • 01.08.2022, 18:37
  • 345

У парку «700-річчя Львова» триває перший етап робіт зі встановлення великого сучасного дитячого майданчика

Фото: ЛМР
Фото: ЛМР

Про це повідомляють в пресслужбі Львівської міської ради.

У департаменті містобудування ЛМР зазначають, що розпочався перший етап облаштування двосекційної дитячої зони у парку «700-річчя Львова» — там риють корито, засипають пісок, готують покриття та роблять контури.

Як зазначається, усі витрати, пов’язані із облаштуванням майданчика, погодився профінансувати приватний підприємець.

Проєктантка майданчика Ольга Криворучко розповіла, що новий дитячий простір має стати додатковою метою мешканців для відвідування парку, адже при проєктуванні врахували потреби дітей різних вікових категорій.

Фото: ЛМР
Фото: ЛМР

Відомо, що сам майданчик складатиметься із двох секторів — для менших та старших дітей. Там буде: музична зона з ксилофоном, органом, мегафоном, для дослідників — збільшуване скло. Також у проєкті є скельна гірка, підвісні канати, лазанки — «піраміди», балансири, зокрема балансири на ланцюгах, карусель «Миска», гамак, подвійні гойдалки, пісочниця, низькі та висока гірки. Більшість елементів для майданчика вже виготовлено. Тож щойно закінчать підготовчі роботи, їх будуть встановлювати.

В управлінні екології попередили, що на час роботи на дерева буде встановлено захист, а пошкоджені ділянки галявини та доріжки відновлять.

Схожі новини