Порошенко закликав створити міжнародну слідчу групу для розслідування вбивства «азовців» в Оленівці

  • 30.07.2022, 18:10
  • 312

Катування та вбиство полонених оборонців «Азовсталі» російськими терористами має бути розслідувано міжнародним судом, а злочинці мають отримати вирок

Порошенко закликав створити міжнародну слідчу групу для розслідування вбивства «азовців» в Оленівці

Зокрема — і путін, який віддав цей наказ.

Про це заявив Петро Порошенко в коментарі журналістам. Він закликав міжнародних партнерів України створити спеціальну слідчу групу — за прикладом розслідування трагедії малазійського літака MH17.

«Оборонці „Азовсталі“ підступним терористичним актом були знищені нелюдями. Чи це зробили ПВК „Вагнер“, чи ФСБ, чи ГРУ — в будь-якому разі, країна-агресор», — наголосив Порошенко.

«Вже встановлені і зафіксовані виконавці цього злочину. І ми точно знаємо, хто віддав наказ», — сказав Порошенко.

«Я зараз закликаю країни Великої Сімки, НАТО, Європейського Союзу приєднатися до прозорого і неупередженого розслідування цього злочину проти людства і додати це в процес Гааги, де за гратами має опинитися путін», — заявив лідер «Європейської Солідарності».

«Так само, як я це зробив у 2014 році під час терористичної атаки на літак МН17, ми знайшли, встановили, сформували міжнародну слідчу групу, і до кінця цього року буде винесений вирок росіянам-терористам», — нагадав п’ятий Президент України.

«Ніколи нікого не пробачимо. Зараз ми винесемо це на міжнародні майданчики і створимо міжнародну слідчу групу. Я, до речі, закликаю і владу України це зробити», — сказав Порошенко.

Фото із сайту «Європейської Солідарності»

Схожі новини