Ми б не брали участь у зернових угодах, якби не були впевнені у захисті півдня: в Україні відповіли Спартц

  • 30.07.2022, 16:20
  • 321

У Міністерстві закордонних справ України відповіли на заклик американського конгресмена Республіканської партії Вікторії Спартц призупинити "зернову угоду"

Ми б не брали участь у зернових угодах, якби не були впевнені у захисті півдня: в Україні відповіли Спартц

В Україні заявили, що наша країна не брала б участі в домовленостях, якби не була впевнена в здатності захистити південь від атак із Чорного моря.

Відповідний коментар опублікували на сайті МЗС.

«Згідно із „зерновою“ угодою, ООН і Туреччина зобов'язалися забезпечити виконання домовленості з боку рф. Україна завершила необхідну підготовку для відновлення безпечного експорту зернових і очікує відповідних кроків інших сторін», — йдеться в коментарі МЗС.

Там наголосили, що безпекову ситуацію контролюють ЗСУ.

«У нинішніх умовах не існує простих рішень, але спроба конгресвумен Вікторії Спартц підірвати зернову домовленість своєю черговою заявою саме зараз — це завдавати нищівного удару по українським фермерам та економіці, які потребують експорту і доходів, а також підірвати глобальну продовольчу безпеку», — йдеться у коментарі.

Також у МЗС закликали українські ЗМІ та користувачів соцмереж «критично ставитися до спроб вкидати в український інформаційний простір чергові „зради“, які мають тільки дві мети: сіяти розбрат в Україні і завдавати шкоди відносинам України з її найближчими міжнародними партнерами».

Фото із мережі

Схожі новини