російські шпиталі не можуть впоратися з кількістю поранених окупантів, а в рф триває мобілізація медичного персоналу

  • 25.07.2022, 11:15
  • 391

Велика кількість поранених в підрозділах зс рф, які беруть участь у бойових діях в Україні, призвела до переповнення військових шпиталів на території РФ. Виявилось, що їхня пропускна спроможність не розрахована на такий потік пацієнтів. Це унеможливлює надання якісної медичної допомоги

російські шпиталі не можуть впоратися з кількістю поранених окупантів, а в рф триває мобілізація медичного персоналу

Також керівництвом країни-окупанта ухвалило рішення про мобілізацію (зокрема — у москві) медичного персоналу. Це стосується фахівців майже всіх медичних спеціальностей, втім основна увага — хірургічному персоналу. Зазначені заходи відбуваються без розголосу в ЗМІ та серед громадськості.

Надалі мобілізованих медиків планують скерувати на тимчасово окуповані території України. Зокрема, в Маріуполь, Луганськ, Донецьк. Медичний персонал не хірургічного фаху планують «оптимізувати» для роботи у прифронтових зонах: терапевти — як асистенти хірургів, педіатри — на посадах військових фельдшерів тощо.

Одночасно так званий «начальник відділу охорони здоров’я Бердянську», колаборант та зрадник микола мірошниченко, «проінспектував» службові квартири медичних працівників підприємства «Бердянськие територіальне медичне об’єднання». За його розпорядженням, покинуті квартири медиків будуть перерозподілені серед медичного персоналу, який погодився на співпрацю із окупантами.

Також в окремих населених пунктах на тимчасово окупованих територіях Донецької області окупанти розміщують автобуси в яких облаштовано так звані «мобільні медичні поліклініки». Стверджується, що їхнє завдання — прийом хворих серед місцевих жителів. Втім, під час огляду в таких «пунктах» хворих змушують здавати кров для потреб «захисників армії ДНР та російських військовослужбовців, які воюють в Україні».

Схожі новини