"Щоб закінчилась війна, припиніть купувати російські енергоносії й дайте нам більше зброї"

  • 23.07.2022, 11:52
  • 366

Порошенко в ефірі Newsmax TV, заявив, що путіну вірити не можна і попросив більше зброї для України

"Щоб закінчилась війна, припиніть купувати російські енергоносії й дайте нам більше зброї"

Петро Порошенко в ефірі американського телеканалу Newsmax TV заявив, що для закінчення війни потрібно запровадити тотальне ембарго на російський експорт.

«Якщо ми хочемо закінчити цю війну, заклик для всього світу — припиніть купувати російські енергоносії! російську нафту, російський газ і врешті-решт всю російську продукцію, починаючи від вугілля і закінчуючи деревиною. Тому, що кожен цент, який ви сплачуєте, витрачається на закупівлю ракет та бомб, якими обстрілюють Україну», — говорить Порошенко.

«Друга рекомендація — зміцнюйте антипутінську коаліцію. Я хотів би подякувати за лідерство США, зокрема Президентові Байдену, а також іншим партнерам — Великій Британії, Європейському Союзу, за запровадження нових санкцій, включаючи ембарго. Наше спільне завдання — зупинити цю війну в цьому році», — наголошує п’ятий Президент.

«Збройні Сили України та українські волонтери роблять все можливе для захисту нашої територіальної цілісності та Західного світу. Я днями повернувся з фронту. Бахмут, Слов’янськ, Краматорськ, Часів Яр та інші місця — там дуже спекотно, там постійні обстріли, там гинуть українські солдати і цивільні громадяни. Я хотів би донести до вас головний сигнал: українські воїни — це герої, а бойовий дух українських солдатів є дуже високим. Волонтери, які були зі мною на фронті, і моя команда роблять все можливе, щоб зміцнювати силу наших військ. Якщо ми хочемо перемогти, нам потрібні три речі: зброя, зброя і ще раз зброя», — говорить Порошенко.

«Ми маємо підготуватись до контрнаступу. Українські солдати просять подякувати американському народові за підтримку, за HIMARS, бо ці системи змінили „хід гри“, дозволивши нам ефективно знищувати російський арсенал, російську логістику. Я хотів би побачити путіна в Гаазі за ґратами. І хотів би попросити світ не боятись путіна, не довіряти путіну і зберігати єдність. Це — шлях до перемоги у цій війні. Допоможіть нам врятувати вас», — резюмує Петро Порошенко.

Схожі новини