Помститися росії за історичні злочини: охочі зможуть лишити «послання» для ворога на боєприпасі за донат для ЗСУ

  • 22.07.2022, 14:10
  • 322

Українські волонтери запустили нову платформу для допомоги ЗСУ. Новий формат проекту дозволить іноземним громадянам замовити напис на будь-якому снаряді, який полетить у бік російського окупанта. Розробники платформи запевняють, що закордонні друзі України також хочуть допомогти ЗСУ нищити росіян, які протягом тривалої історії нищили народи та ламали долі родин

«Проект допоможе ЗСУ активніше знищувати ворога, а нашим друзям із-за кордону отримувати естетичне задоволення і усвідомлювати, що вони також боряться з тоталітарним режимом», — сказав Олександр Аргат, співзасновник порталу «Мілітарний».

Олександр Аргат розповів, що українські артилеристи на одному із снарядів написали нідерландською мовою «послання» для ворога — це вам за МН-17. Після того, як з цим снарядом розійшлися мережею інтернет, стало зрозуміло, що закордонні друзі дуже емоційно на це реагують і прагнуть мститися росії за всі історичні злочини у різні способи.

«Так народилася ідея проекту RevengeFor — за написи, які відображають помсту росії за кривди іншим народам протягом всієї історії, ми пропонуємо іноземцям донатити на ЗСУ. Перерахунок відразу буде на фонд „Повернись живим“, який вже довів свою компетентність», — наголосив Олександр Аргат.

News about online platform that will enable foreigners to support Ukraine’s Armed Forces soon will be available in English on Website FB.

Схожі новини