лавров розширює «географію» війни в Україні. Навіщо це росії?

  • 21.07.2022, 22:50
  • 517

20 липня голова російського мзс сергій лавров вперше офіційно заявив про зміну «географічних завдань спецоперації»

лавров розширює «географію» війни в Україні. Навіщо це росії?

Апетити росії тепер простяглися на Херсонську і Запорізьку області та «кілька інших територій, якщо захід поставить далекобійну зброю Україні».

Що ж спонукало кремль змінити риторику?

Відповідь проста: стійкість українців та підтримка України з боку Заходу. Насамперед, далекобійною зброєю, впоратись з якою росіяни не можуть. Саме тому в нову «географію» увійшли Херсонська та Запорізька області.

«Приєднання» цих територій дозволить путіну застосувати й до них так звану «доктрину оборони росії», лякаючи Україну і світ ядерною зброєю.

До того ж, «друга армія світу» станом на 4 липня (131 день війни) пройшла лише 117 км, і з того часу не просунулася ані на крок. «Велика» армія не може пройти 15 км до своєї наступної цілі — Сіверська. Про штурм Бахмута, а тим більш Слов’янська чи Краматорська, навіть не йдеться.

Як окупанти збираються долати лінію фронту протяжністю, як відстань від Варшави до Барселони, хай навіть її тримають, як кажуть у кремлі, «наркомани і нацисти, які до того ж регулярно здаються в полон», пропагандисти не повідомляють.

Схожі новини