кремль хоче скоротити постачання газу "Північним потоком": нібито через ремонт обладнання

  • 20.07.2022, 12:18
  • 394

Пропускна здатність газопроводу "Північний потік-1", найбільшої ланки для постачання російського газу в Європу, може бути додатково знижена

кремль хоче скоротити постачання газу "Північним потоком": нібито через ремонт обладнання

Про це повідомляє РБК-Україна.

«Північний потік-1», який проходить по дну Балтійського моря в Німеччину, знаходиться в центрі уваги відтоді, як 24 лютого росія вторглася в Україну.

Трубопровід простоює для проведення щорічного технічного обслуговування з 11 по 21 липня. Джерела повідомили Reuters, що, як очікується, Nord Stream відновить експорт газу відповідно до графіка, але зі зменшеною потужністю.

У бесіді з журналістами після візиту в Тегеран путін повідомив, що на «Північному потоці-1» експлуатуються п'ять газоперекачувальних агрегатів Siemens Energy, а ще один агрегат вийшов з ладу через «розсипання внутрішньої обшивки».

«Там працюють дві машини, вони качають 60 млн кубометрів на добу… Якщо одну не повернуть, буде одна, яка становить 30 млн кубометрів. „Газпром“ тут при чому?», — сказав він.

Президент рф повідомив, що ще одна газоперекачувальна турбіна повинна бути відправлена на ремонт 26 липня.

Крім цього, путін заявив, що «Газпром» нібито не винен у скороченні транзитних потужностей, у тому числі в закритті Києвом одного з маршрутів через Україну в Європу. (Станція «Сохранівка» в Луганській області була захоплена російськими військами).

Фото: reuters

Схожі новини