Безугла пов’язана із Медведчуком, - Тищенко

  • 18.07.2022, 09:25
  • 483

«Слуга народу» Микола Тищенко заявив, що нардепка Мар’яна Безугла «пов’язана з Медведчуком, генерує конфлікти з військовослужбовцями ЗСУ, і вона є інструментом інформаційної війни на стороні агресора»

Безугла пов’язана із Медведчуком, - Тищенко
Безугла пов’язана із Медведчуком, - Тищенко

Про це передає Цензор.НЕТ.

«Засуджую Мар'яну Безуглую за системну генерацію конфліктів у команді влади! Вона використовує конфлікти для зростання своєї впізнаваності. Вона не перший народний депутат, який спробував так прославитися», — вважає депутат.

Він заявив, що Безугла неодноразово провокує конфлікти своєю поведінкою.

«Але, на жаль, вона перший чинний депутат нашої партії, який генерує конфлікти: з військовослужбовцями ЗСУ, які зараз перебувають на передовій, чинними головами областей, які є прямими повновладними представниками президента у найскладніших регіонах, і звичайно вона генерує конфлікти всередині партії. Мар'яна Безугла дискредитує, шкодить та свідомо намагається руйнувати імідж команди Президента у період військових дій», — переконаний Тищенко.

За його словами, Безугла пов'язана з підозрюваним у державній зраді нардепом Віктором Медведчуком та його найближчим оточенням. Він підкреслив, що головним ворогом України є рф, а колоборантами має займатися СБУ.

Фото із мережі