Передплата 2024 «Добрий господар»

Ми готові до війни із росією, - командувач авіації Британії

  • 17.07.2022, 13:00
  • 702

Командувач Королівськими військово-повітряними силами Великої Британії Майк Вінґстон заявив, що британські військові літаки й пілоти готові до війни з рф, якщо загрожуватиме країні або її союзникам

Ми готові до війни із росією, - командувач авіації Британії
Ми готові до війни із росією, - командувач авіації Британії

Про це передає Sky News.

Він наголосив, що рф стає «усе більш агресивною», і «ми повинні бути готовими до цього і того, що, на мій погляд, є найбільш важливим уроком для європейської безпеки, який випливає з цього вторгнення (в Україну)».

«Для мене немає сумніву, що росія — це найбільш нагальна загроза британській та європейській безпеці. Просто гляньте на її дії не лише в Україні, а й у Грузії до того…», — зазначив Вінґстон.

«Не сумніваюсь, що ми тренуємось, аби бути готовими саме до цієї чіткої та наявної загрози. Ми, звісно ж, сподіваємось, що цього не станеться і достатньо лише стримування, але якщо настане день, коли рф здійснить агресію проти держави НАТО, ми будемо готові», — запевнив він.

Командувач британською авіацією наголосив, що Лондон разом із партнерами щодня працює і здійснює щоденну підготовку, що надає їхнім силам «перевагу в ближньому бою».

Фото із мережі

Схожі новини