«Громадянин рф отримає українську візу, але це не гарантує йому права в’їзду до України», - МЗС

  • 16.07.2022, 17:49
  • 515

Остаточне рішення про перетин кордону ухвалюватимуть прикордонники

«Громадянин рф отримає українську візу, але це не гарантує йому права в’їзду до України», - МЗС

Про це повідомляє «Главком».

«росія є державою-агресором, громадяни росії беруть безпосередню участь в агресивній війні проти України. Тому, звичайно, до них буде підвищена увага та посилена перевірка. Для російських громадян терміни отримання української візи залежатимуть від тривалості перевірки. Будуть вивчатися мета поїздки, документи, які надає особа, родинні зв’язки в Україні, та інші фактори. До чоловіків та жінок призовного віку застосовуватиметься більш ретельна перевірка і візу отримати буде складно», — сказав речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко.

За його словами, наявність візи ще не гарантуватиме, що особу пропустять на територію України.

«російські громадяни повинні розуміти, що опрацювання їхніх заявок займатиме довший час. І навіть якщо громадянин рф отримає українську візу, це не гарантує йому права в’їзду до України. Остаточне рішення про перетин кордону ухвалюватимуть прикордонники», — зазначив речник відомства.

Він наголосив, що росіянам треба довести мету поїздки, яку ретельно перевірятимуть у різних базах даних.

«Також запитувач візи має надати підтвердження наявності достатніх фінансових ресурсів для перебування в Україні, страховий поліс та нотаріально засвідчене запрошення від приватної або юридичної особи. За необхідності, консул може запросити додаткові документи», — зазначив Ніколенко.

Фото: УНІАН

Схожі новини