Ми докладаємо значних зусиль, щоби відновити постачання продовольства на світовий ринок». Головне зі звернення Зеленського

  • 14.07.2022, 00:45
  • 369

Підписав указ про нагородження орденом «За заслуги» І ступеня Марини Вязовської – українського математика, яка цьогоріч стала лауреаткою медалі Філдса. Хочу подякувати їй не тільки за роботу, а ще й за те, що допомагає всім нам захищати свободу й незалежність. Зокрема під час церемонії вручення медалі Філдса у своїй промові пані Марина говорила про війну росії проти України

Взяв участь у роботі конференції «Азійське лідерство». Для України, щоби наші інтереси й цінності звучали та сприймалися в усіх частинах світу.

Триває розбір завалів після російського удару по місту Часів Яр. Це був один із найжорстокіших ударів за увесь час війни — стільки жертв… Мої співчуття рідним і близьким загиблих.

Готуюся звернутись до учасників форуму в Гаазі в Нідерландах. Ми маємо скоординувати зусилля таким чином, щоби усі винні отримали справедливі вироки. Трибунал буде.

Ми докладаємо значних зусиль, щоби відновити постачання продовольства на світовий ринок. Успіх цієї історії потрібен не тільки нашій державі, а й, без перебільшення, усьому світу.

Якщо вдасться зняти російську загрозу судноплавству в Чорному морі, це зніме гостроту світової продовольчої кризи. Українська делегація мені доповіла, що є певний прогрес.

Схожі новини