В рф рекрутують новобранців серед засуджених та встановлюють стеження за родичами вбитих в Україні військових

  • 10.07.2022, 11:00
  • 375

З огляду на значні втрати на війні в Україні, в рф активізували набір до приватних військових компаній. Через брак бажаючих, активізується рекрутування у місцях позбавлення волі. Зокрема, розташованих у Республіці Адигея. Після підписання та виконання контрактів з ПВК, «зекам» обіцяють повну амністію

В рф рекрутують новобранців серед засуджених та встановлюють стеження за родичами вбитих в Україні військових

Збір рекрутів відбувається на військовому полігоні поблизу хутору Молькіно Краснодарського краю. Він відомий як база підготовки бойовиків ПВК «Вагнер».

У ході співбесід, які проводяться військовослужбовцями головного управління генерального штабу ЗС рф, до відома новобранців доводять, що протягом двох місяців планується набір до 10 000 добровольців. Після цього склад ПВК буде передислокований на територію Донбасу. Серед основних завдань — встановлення контролю над дорогами на напрямку Ізюм — Слов’янськ — Бахмут.

Окрім цього, управління ФСБ рф по Костромській області надіслало голові Вохомського муніципального району запит щодо надання довідкової інформації про осіб, схильних до скоєння злочинів за ст. 207.3, ст. 280.3 кримінального кодексу рф (публічне розповсюдження хибної інформації та скоєння дій по дискредитації ЗС рф та їх участі в агресії проти України). При зборі такої інформації особливу увагу приділяють близьким родичам військовослужбовців, які загинули на території України або беруть участь у війні.

Схожі новини