Вступ-2022: понад 47 тис. електронних кабінетів створено випускниками 11-х класів

  • 09.07.2022, 13:00
  • 633

Сьогодні, 9 липня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про статистику реєстрації електронних кабінетів для трьох категорій вступників: на основі 9-ти та 11-ти класів, а також диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра

«Станом на сьогодні, 9 липня 2022 року, на основі базової середньої освіти створено та активовано понад 62 тис. електронних кабінетів та подано 94 тис. електронних заяв. На основі повної загальної середньої освіти створено та активовано понад 47 тис. кабінетів, а також на базі фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра – понад 7 тис. кабінетів», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр також нагадав, що випускники 9-х класів уже можуть подавати заяви до закладів фахової передвищої освіти. 14 липня розпочнеться приймання заяв до закладів ФПО від випускників 11-х класів, а 29 липня – до ЗВО від вступників на основі повної загальної середньої освіти або диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра.

Уже в цьому місяці розпочнеться основна сесія НМТ. Для підготовки до складання тестування на сайті МОН зібрано актуальну інформацію та варіанти тесту, аби перевірити себе та добре підготуватися до випробування.

Нагадаємо, команда ДП «Інфоресурс» надає практичні поради для вступників 2022 року.

Схожі новини

Рекомендовані публікації