Вибери героя Marvel - отримай піксель!

  • 09.07.2022, 12:15
  • 353

ГО "Справа Громад" назвала наступну партію італійських бронеавтомобілів для ЗСУ, на які вони збирають кошти, на честь героїв коміксів Marvel

Вибери героя Marvel - отримай піксель!
Вибери героя Marvel - отримай піксель!

Про це інформує пресслужба «Справи Громад».

ГО «Справа Громад» оголосила збір коштів на, як вони назвали цей транспорт, героємобіль MLS SHIELD. Кожен може зробити свій внесок у цю покупку.

У «Справі Громад» наголосили: справжні супергерої дійсності — це наші воїни ЗСУ:

«Що спільного між історіями, що розгортаються у всесвітах Марвел та цілком реальним світом, зокрема — з подіями в Україні? В обох світах є місце героям, що стоять на варті на боці добра, честі й справедливості. У всесвіті Марвел це Супергерої, у нашому всесвіті — Воїни Збройних Сил України!»

Загалом є 11 машин, які названі як герої коміксів: Hulk, Spider-man, Wolverine, Тhor, Punisher, Iron man, Captain America, Deadpool, Ghost Rider, Rocket Raccoon, Venom. Кожен може обрати авто відповідно до своїх вподобань. Під час вибору можна ознайомитися з технічними характеристиками транспорту, який потім потрапить на фронт.

Ім’я або псевдонім кожного учасника, що внесе суму від 500 грн і більше, за бажанням може буде на роки зафіксовано у «пікселі» на сторінці подяки, що відображатиме також хід надходження коштів на придбання героє-мобіля.

Якщо зробите внесок на суму 5000 грн і більше, то отримаєте пам’ятну футболку:

Ім’я кожного учасника, що внесе суму 25 000 грн і більше, буде на пам’ятній табличці всередині героємобіля MLS SHIELD.

Кожна табличка буде унікальною та матиме ім’я того супергероя, на честь якого названа бронемашина.

З кожним донатом відкривається більше зображення автомобіля, і процес можна бачити у реальному часі.

Фото із мережі

Схожі новини