У США просять Байдена перевірити зв’язки Єрмака із росією

  • 09.07.2022, 10:20
  • 606

У Конгресі США просять президента Джо Байдена перевірити можливі зв'язки Єрмака із рф

У США просять Байдена перевірити зв’язки Єрмака із росією

Про це передає Цензор.НЕТ.

Перша українка в Палаті представників Конгресу США Вікторія Спартц скерувала президенту Байдену листа щодо можливих зв'язків глави О П Андрія Єрмака із росією.

«На підставі різноманітних розвідувальних даних, дій Єрмака в Україні та його ймовірних угод із рф, Конгресу необхідно терміново отримати цю інформацію, щоб підтвердити або спростувати різні серйозні звинувачення», — зазначила Спартц.

За словами конгресвумен, США беруть матеріальну участь в російсько-українській війні, і Україна потребує все більшої допомоги.

Також Спартц зазначила, що Єрмак призначив Олега Татарова своїм заступником з питань правоохоронних органів для боротьби з корупцією, який натомість, «як добре відомо президенту Байдену, затягує призначення незалежного антикорупційного прокурора понад рік, що призвело до непрацездатності САП та НАБУ».

«Оскільки президент Зеленський дуже наполегливо працює над розбудовою альянсів із Заходом і нашою країною, наш обов’язок повідомити йому, якщо ми можемо мати якісь занепокоєння щодо ключових людей навколо нього. Це також наш обов’язок перед хоробрими українськими воїнами та сильним українським народом, який бореться за свободу та міжнародний порядок для всіх нас», — зазначила вона у листі.

Фото із мережі

Схожі новини