Нардеп Новинський відмовився від мандата

  • 06.07.2022, 15:30
  • 180

Вадим Новинський вирішив скласти повноваження народного депутата України через війну в Україні та події у Маріуполі

Нардеп Новинський відмовився від мандата

Про своє рішення він повідомив у соцмережах.

«У 2019 році мені надали довіру виборці міста Маріуполя, інтереси яких я представляв у Верховній Раді України протягом 3 років. Це був плідний час спільної роботи. Разом із міською владою міста Маріуполя ми реалізували багато проєктів, які вимагали законодавчої підтримки та злагодженої взаємодії з урядом.

І в нас це вийшло. Маріуполь став одним із центрів зростання в Україні, прикладом самоврядування, та містом із високим рівнем життя. То справжній зразок того, яким міг би стати весь мирний Донбас. Якби не війна…

Багато з того, що було зроблено, знищено війною. Значна частина моїх виборців вимушено покинула рідне місто", — написав він.

«У нових драматичних обставинах, що виникли після окупації Маріуполя, вважаю, що буду ефективнішим не в політиці, а в гуманітарній, громадській та виробничо-економічній діяльності. Зараз відверто не до політики — час та обставини диктують інші пріоритети. Я ухвалив рішення скласти повноваження народного депутата України та зосередитися на гуманітарних проєктах, на розвитку національної економіки, служінні Українській Православній Церкві та на відновленні зруйнованих храмів», — наголосив Новинський.

Фото із мережі