У росії заявили, що "розміщення баз НАТО не захистить ані Фінляндії, ані Швецію. Навпаки"

  • 04.07.2022, 12:15
  • 405

Влада росії почала говорити про участь шведів в НАТО

Про це, реагуючи на бажання Фінляндії розмістити базу НАТО поряд із росією, заявив речник Держдуми В'ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.

Як пише Главком, раніше громадська телерадіомовна корпорація Yle повідомила, що мер міста Лаппєєнранта у Фінляндії Кіммо Ярву захотів розмістити базу НАТО на території Південної Карелії — регіону, що межує з росією. Відстань від нього до російського Виборга не перевищує 100 кілометрів.

У відповідь на висловлювання мера Лаппенранти російський політик заявив, що розміщення баз «не дасть Фінляндії почуття безпеки та не захистить країну». Навпаки, на початку бойових дій війська насамперед завдають ударів по військовій інфраструктурі противника, підкреслив Володін.

«Розміщення баз НАТО не захистить ані Фінляндії, ані Швецію. Навпаки. Поставить під удар мешканців міст, де перебуватиме військова інфраструктура», — вважає речник Держдуми.

Нагадаємо, Швеція і Фінляндія подала заявку на членство в НАТО. Водночас у росії почали погрожувати ядерною зброєю Фінляндії й Швеції, якщо ті вступлять до НАТО.

Схожі новини