На Буковині судитимуть двох танкістів «ДНР»

  • 01.07.2022, 14:15
  • 309

Чернівецька обласна прокуратура передала до суду обвинувальні акти стосовно двох командирів танків за фактом участі у діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України)

Слідство встановило, що у 2014 році двоє громадян України з Донецької області приєдналися до «ДНР». Майже 8 років чинили збройний супротив силам АТО/ООС та продовжують вести бойові дії проти військовослужбовців Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань.

Командирка 2 танку 2 танкового взводу 3 танкової роти танкового батальйону «ДНР» брала участь у боях проти військовослужбовців ЗСУ поблизу Донецького аеропорту, у населених пунктах Ясинівка, Пантелеймонівка, Красний Партизан, Піски та Авдіївка Донецької області. За свою терористичну діяльність одержала псевдовійськову нагороду «За Дебальцево».

Також встановлено, що з 2014 року мешканець Донецька служить у бойових підрозділах 11 окремого мотострілецького полку «ДНР». Був залучений у боях за Савур-могилу, Авдіївку та Донецький міжнародний аеропорт. З 2018 року — командир 6 танку 2 танкової роти танкового батальйону 11 окремого мотострілецького полку «ДНР».

Особи перебувають на тимчасово окупованій території, продовжують «службу», тісно співпрацюючи з військовослужбовцями РФ.

Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБУ в Чернівецькій області.

Схожі новини