У Херсоні окупанти зламали хребет журналістці: жінка не віддавала українського паспорта

  • 25.06.2022, 12:25
  • 520

Літню журналістку і волонтерку з Херсону жорстоко побили окупанти, бо не хотіла віддавати українського паспорта. Тепер її лікують у Львові

У Херсоні окупанти зламали хребет журналістці: жінка не віддавала українського паспорта

Про це повідомляє Перше медичне об'єднання Львова.

Напівпритомна, із переломом хребта, 70-річна Тетяна Антонюк ледь змогла залізти до автівки і втекти з ворожого блокпосту. Уже понад місяць жінка перебуває у нашій лікарні Св. Луки Першого медоб’єднання Львова.

Як зазначають медики, до травня Тетяна категорично відмовлялася покидати окупований Херсон. Виїхати згодилася лише після вмовлянь чоловіка, який воює в ЗСУ і дуже переживав за її безпеку.

«Авто, яким жінка виїздила з сусідами, зупинили на ворожому блокпості. Нелюди відібрали у них всі цінні речі. Коли Тетяна відмовилася віддавати українського паспорта — це була її принципова позиція як українки — почали лупцювати. Втекти їй вдалося дивом», — пишуть у повідомленні.

Евакуаційним потягом у важкому стані вона дісталася до Львова, де була госпіталізована до Лікарні Святого Луки. Обстеження показало перелом хребта та сильні забої голови. Жінка частково втратила слух і не могла рухатися без сторонньої допомоги. Аби Тетяна ходила, нашим нейрохірургам довелося зробили складну вертебропластику, іншими словами — ввести у зламану ділянку спеціальний кістковий цемент.

«Операція минула успішно. Херсонка Тетяна вже підводиться з ліжка і налаштована рішуче. Каже: лікуватися довго не буде, адже відлежуватися нема часу — потрібно волонтерити», — розповідають лікарі.

Фото: Перше медичне об'єднання Львова (колаж Еспресо)

Схожі новини