ЗСУ зупинили ворога у напрямку Володимирівка-Покровське, - зведення Генштабу

  • 25.06.2022, 08:00
  • 484

Ворог без успіху намагався перейти у наступ на Харківському напрямку, на Сєвєродонецькому вів обстріл Лисичанську, Спірного та Вовчоярівки

ЗСУ зупинили ворога у напрямку Володимирівка-Покровське, - зведення Генштабу

На Бахмутському напрямку українські воїни зупинили наступ ворожої у напрямку Володимирівка — Покровське. Противник відійшов. У напрямку Роти — Вершина ворог просунувся на один кілометр.

Ворог намагався взяти під контроль ділянку дороги Ясинувата — Костянтинівка — вів бій у напрямку Василівка — Кам’янка. Наші захисники дали рішучу відсіч. Противник з втратами відступив.

На Сєвєродонецькому напрямку окупанти обстрілювали зі ствольної артилерії райони пунктів Лисичанськ, Спірне та Вовчоярівка. Війська рф намагалися блокувати Лисичанськ із півдня.

На Харківському напрямку росіяни вели вогонь по районах Харкова та Вʼялівському водосховищу. ЗСУ придушили штурм росіян у районі населеного пункту Уди.

На Словʼянському напрямку противник основні зусилля зосереджує на наступі в напрямку населених пунктів Довгеньке та Долина. Ворог штурмує напрямок Довгеньке — Мазанівка, бій триває.

На Сіверському напрямку ворог обстріляв з артилерії позиції Сил оборони в районах населених пунктів Бучки Чернігівської області та Бояро-Лежачі Сумської.

Схожі новини