Окупанти викрадають родичів українських військових, зокрема - дітей

  • 24.06.2022, 11:15
  • 384

Випадки викрадення родичів українських військових на тимчасово окупованих територіях набувають системного характеру. На жаль, бази даних українських громадян потрапляють в руки рашистів при захоплені адміністративних будівель або ж за допомогою колаборантів-зрадників

Окупанти викрадають родичів українських військових, зокрема - дітей

На сьогодні більшість подібних випадків є на тимчасово окупованих територіях Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей. Викрадають як дорослих родичів (зокрема — жінок та людей літнього віку), так і дітей. Нещодавно стало відомо, що окупанти взяли в заручники кількох дітей чергового українського військовослужбовця.

Надалі росіяни можуть зв’язуватися з військовослужбовцями та вимагати прибути на окуповані території в обмін на безпеку рідних.

Кожен із цих випадків є свідченням найжахливіших воєнних злочинів, які чинять окупанти на нашій землі. Всі вони будуть належно розслідувані. Винні у їхньому вчиненні матимуть справедливе покарання.

З міркувань безпеки, ми не називаємо імена постраждалих військовослужбовців та викрадених родичів. Але жоден із цих випадків не залишається поза увагою держави. Україна бореться за кожного свого громадянина.

Схожі новини