"Вся Україна об’єдналася заради європейського майбутнього"

  • 23.06.2022, 22:16
  • 448

Познущався з Путіна: що сказав Порошенко про рішення Євроради

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко привітав рішення Європейської Ради і наголосив, що всі країна об’єдналась заради європейського майбутнього.

«Рішення Європейської Ради щодо статусу країни-кандидата на членство в Європейському Союзі назавжди увійде у літопис української історії. Сьогодні в Україні не знайдеться жодного, хто б не працював для досягнення цієї мети. Країна обʼєдналася — і влада, і опозиція — заради протистояння ворогу, і заради європейського майбутнього», — написав Порошенко у Facebook.

«Хочу щиро подякувати всім тим, хто забезпечив цю неймовірну історію успіху. Найголовніше — слова щирої подяки та низький уклін жертовності та стійкості українського війська. Вважаю, що саме український воїн зробив найбільший внесок в сьогоднішній успіх. Хочу подякувати всім українцям, а особливо волонтерам, представникам громадянського суспільства, бо саме наша єдність, мужність та самопожертва полонили серця сотень мільйонів європейців і визначили позицію європейських політиків. Подякувати всім дипломатам за традиційно професійний і ефективний міжнародний наступ», — пише Порошенко.

«Попереду у нас всіх дуже багато роботи. Головне — перемогти, зберегти нашу національну єдність та разом побудувати нову європейську заможну демократичну Україну. Разом до Європи! Слава Україні!», — пише п’ятий президент.

Петро Порошенко також у короткому відео потролив путіна: «Ну що, путін, знову всіх переграв? Україна — кандидат в члени Європейського Союзу! Як каже Маршак: „Что ни делает дурак, все он делает не так“. Чекаємо членства в НАТО. Жму руку, обнимаю))», — іронізує Порошенко.

Схожі новини