Шахрайство на зборі коштів на потреби армії – підозрюється мешканка Запоріжжя

  • 22.06.2022, 01:34
  • 403

За процесуального керівництва прокурорів Дніпровської окружної прокуратури м. Запоріжжя повідомлено про підозру місцевій мешканці у шахрайстві, вчиненому за попередньою змовою групою осіб

Шахрайство на зборі коштів на потреби армії – підозрюється мешканка Запоріжжя

За даними слідства, запоріжанка, перебуваючи у змові з громадянином, особа якого наразі встановлюється слідством, скориставшись введенням воєнного стану в Україні та позитивним відношенням суспільства до активно впровадженої волонтерської діяльності зі збору коштів для потреб ЗСУ, розробили схему незаконного збагачення за рахунок громадян України.

Кошти збиралися нібито для формування фонду благодійної організації, метою якої є придбання гуманітарної допомоги для ЗСУ. Спочатку спільник підозрюваної, представляючись у телефонній розмові заступником голови Івано-Франківської ОДА, підшукував серед місцевих мешканців бажаючих здійснити добровільні внески. Отримавши грошові перекази на банківську картку, жінка через банкомат у Запоріжжі знімала готівку. Потім певний відсоток залишала собі, а іншу суму перераховувала своєму спільнику.

У такий спосіб за березень-квітень 2022 року особи ошукали більше 10 громадян та суб’єктів господарювання, спричинивши їм збитки на загальну суму майже 400 тис грн.

Слідство триває. Заходи з викриття здійснено прокуратурою спільно зі співробітниками Управління СБУ в Запорізькій області та слідчими Запорізького районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.

Схожі новини