Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

  • 20.06.2022, 08:45
  • 413

За добу 19 червня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 80 тисяч осіб та більше 18 тисяч транспортних засобів

Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

З України минулої доби виїхали 40 тисяч осіб. 24 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прямували до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

До України за минулу добу прибули понад 40 тисяч осіб, більше 37 тисячі з них — українці.

Оформлено 101 вантажівку з гуманітарною допомогою.

НАГАДУЄМО, що відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) можна на фейсбук-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюють кожні три години.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється по закордонним паспортам відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57.

ВАЖЛИВО: зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт), можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено. Інформація за посиланням www.facebook.com/DPSUkraine/posts/320 804 600 158 417

Схожі новини