Передплата 2024 ВЗ

Завершилася зустріч Зеленського з європейськими лідерами

  • 16.06.2022, 19:23
  • 804

Президент Франції Еммануель Макрон, канцлер Німеччини Олаф Шольц та прем'єр-міністр Італії Маріо Драгі провели переговори з українським лідером Володимиром Зеленським. Головною темою обговорення стала війна проти Росії.

Завершилася зустріч Зеленського з європейськими лідерами
Завершилася зустріч Зеленського з європейськими лідерами

Лідери приїхали до Києва, щоб після трьох місяців війни підтвердити, що підтримують саме Україну. До них приєднався президент Румунії Клаус Йоганніс.

В Офісі президента повідомили перші деталі: зустріч завершилася та Україна має потужну підтримку міжнародної коаліції.

Україна передала лідерам пропозиції щодо нових санкцій проти Росії та наголосила на необхідності натиснути на агресора.

Після прибуття до Києва Макрон заявив, що найближчі тижні стануть важкими для України та світової спільноти та підтвердив єдину позицію Європи щодо незаконного вторгнення РФ. Шольц ж у свою чергу пообіцяв надавати допомогу доти, доки це буде потрібно.

На спільний пресконференції президент Володимир Зеленський заявив, що зараз головна зброя проти російської агресії — це єдність цивілізованого світу. Він додав, що зараз як ніколи актуальним стало питання військової допомоги Україні, адже це забезпечує можливість давати відсіч окупантам.

Зеленський завірив, що на даному етапі очільник Кремля Володимир Путін не налаштований на переговори. Він, на думку українського лідера, хоче лише війни.

Схожі новини