Мінфін пропонує повернути податки, які діяли до 24 лютого

  • 09.06.2022, 18:16
  • 436

Міністр фінансів вважає, що в Україні необхідно скасувати пільги для бізнесу, запроваджені з початком повномасштабного вторгнення рф

Мінфін пропонує повернути податки, які діяли до 24 лютого
Мінфін пропонує повернути податки, які діяли до 24 лютого

Про це Сергій Марченко заявив на засіданні податкового комітету Верховної Ради, пише Главком.

За словами міністра, ситуація з надходженнями до бюджету в травні була кращою, ніж очікував Мінфін. Але попри це, вони покривають лише третину державних видатків.

Фактичні видатки за травень становили 250 млрд грн, половина з яких — на війну. Також держава фінансує соціальні витрати й зарплати — і все.

«Наші внутрішні ресурси щодо оптимізації видатків практично вичерпані. Єдиний спосіб — відновлення економіки, відновлення сплати податків. Податки мають сплачувати всі. Не йдеться про збільшення податків чи якісь жорсткі умови їхньої сплати, мова йде про те, що бізнес має розділити справедливу вартість війни разом із державою», — сказав Марченко.

Він попросив Верховну Раду в майбутньому утриматися від рішень щодо зменшення податків і «повернути податковий і митний режим, який діяв 23 лютого».

Міністр повідомив, що Україна також розраховує на міжнародну допомогу, яка до кінця року вона становитиме щонайменше $ 20 млрд.

Фото з мережі

Схожі новини